KIPP to niemieckiego przedsiębiorstwo, które może poszczycić się długą historią. Istnieje od 1919 r. i w ciągu swojej działalności zyskało zaufanie odbiorców z całego świata, którzy cenią niemiecką jakość i precyzję wykonania. W aktualnej ofercie marki KIPP znaleźć można różnego rodzaju produkty – od części zamiennych i narzędzi, poprzez wyroby z tworzyw sztucznych, na częściach do maszyn i systemach mocujących kończąc. Tak szeroka i zróżnicowana oferta sprawia, że z marką KIPP zdecydowanie warto się zapoznać oraz dowiedzieć się, dlaczego warto kupować właśnie dostarczane przez nią rozwiązania.

Jak to się zaczęło, czyli od robotów kuchennych do systemów mocujących

KIPP to niemieckie, rodzinne przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność ponad 100 lat temu. W 1919 r. Christian Kipp otworzył zakład mechaniczny, który początkowo specjalizował się w produkcji wielofunkcyjnych robotów kuchennych. Sprzęt dostarczany przez firmę szybko zyskał uznanie wśród klientów, co pozwoliło firmie rozwijać się i dostarczać odbiorcom także innych, poszukiwanych przez nich rozwiązań. Kolejnym znanym produktem, który wypuściła na rynek marka KIPP był klucz z grzechotką, który trafił do sprzedaży w 1950 r. Jego sukces pozwolił marce na stworzenie pierwszej rękojeści zaciskowej.

W kolejnych latach oferta marki została wzbogacona o elementy manipulacyjne wytwarzane na bazie tworzyw sztucznych. Wkrótce pojawiły się także systemy mocowań. Z czasem marka uruchomiła swoją filię KIPP Car Comfort Systems, która specjalizowała się wyłącznie w produkcji elementów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej.

Główna fabryka KIPP mieści się w Niemczech, firma posiada jednak inne filie w Europie oraz w USA. Jedna z nich znajduje się od 2010 r. w Polsce. Obecnie KIPP jest jednym z czołowych producentów elementów metalowych. Jego oferta obejmuje m. in. elementy manipulacyjne, systemy mocujące, części do maszyn, wyroby ze stali nierdzewnej, a także produkty z tworzyw sztucznych.

Dlaczego marka KIPP jest warta zainteresowania polskich klientów?

Marka KIPP słynie z dostarczania swoim odbiorcom produktów najwyższej jakości. O właśnie ta słynna niemiecka precyzja i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że oferta marki cieszy się ogromnym zainteresowaniem wymagających klientów ze wszystkich kontynentów. Także wiele polskich firm korzysta z rozwiązań sygnowanych logiem KIPP.

Aktualna oferta marki jest na tyle rozbudowana i imponująca, że praktycznie każda firma znajdzie w niej rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb. Jakość jej wyrobów pomimo tak szerokiej oferty, nadal pozostaje na najwyższym poziome, co stanowi dodatkową zachętę do jej sprawdzenia.

Aktualna oferta KIPP obejmuje wyroby z metalu i tworzyw sztucznych. Znajdują się w niej także systemy mocowań, systemy manipulacyjne, a także różnego rodzaju narzędzia, osprzęt do profili aluminiowych, śruby, nakrętki, klucze, szekle i sworznie transportowe. Każdy klient może ponadto liczyć na wsparcie ekspertów marki w zakresie doboru najlepszych dla niego rozwiązań oraz ich praktycznego użytkowania po zakupie.